— O SDRUŽENÍ —


Základní údaje

Název:
Sdružení Krušné hory - západ

Sídlo
Klínovecká 1407
363 01 Ostrov 
IČ: 49754866
neplátce DPH

Kontakty:
Tel.: +420 353 821 296
E-mail: krusnehory@volny.cz

Předsedkyně:
Ing. Markéta Sinkulová Moravcová 
starostka obce Velichov, opětovně zvolena Valnou hromadou SKHZ 
dne 15. prosince 2022

Manažerka:
Ing. Kateřina Krumphanzlová
od 2. ledna 2019
Tel.:725 427 977

Stanovy svazku

Sdružení Krušné hory - západ bylo založeno za účelem podpory rozvoje cestovního ruchu, propagace kulturních, společenských 
a sportovních aktivit v regionu. 

Přeshraniční spolupráce místních obcí a měst je základem pro zajištění společných projektů a pro získávání finančních prostředků na podporu rozvoje mikroregionu Krušných hor. 

Sdružení je garantem vzájemné koordinace a je také významným subjektem pro rozvoj cestovního ruchu při současném zachování přírodních a kulturních hodnot v oblasti. 

Směřujeme svou činnost k vytváření podmínek pro vzdělávání, pořádání seminářů, vzdělávacích kurzů pro neziskové organizace, školy a další instituce ale i jednotlivce. Spolupracujeme se samosprávou i státní správou. 

Dlouholeté zkušenosti a tradice v realizaci společných projektů jsou přínosem v mnoha oblastech a umožňují i nadále úspěšný rozvoj obcí a měst v celém mikroregionu.


Sdružení působí na území obcí (členové sdružení):

Město Boží Dar, Obec Dalovice, Obec Děpoltovice, Obec Hájek, Město Horní Blatná, Město Hroznětín, Město Jáchymov, Obec Krásný Les, Obec Merklín, Obec Nové Hamry, Město Ostrov, Obec Otovice, Obec Pernink, Obec Potůčky, Obec Sadov, Obec Smolné Pece, Obec Šemnice, Obec Velichov

Činnost Sdružení podporuje


Na našem webu jsou použité fotografie z webu www.kvpoint.cz